09:22 SEČ, Pražské ústředí firmy, spodní kancelář ve Strašnicích

Další úterý v práci. Jako v každém takovém, znovu ráno bilancuješ, zda práce, kterou zde vykonáváš, je opravdu ta, kterou jsi vždycky chtěl, zda tě její náplň naplňuje a zda ses lety nezpronevěřil svým chlapeckých snům z dob, kdys ještě vnímal svět spravedlivýma očima.
A jako každé úterý docháziš k závěrům, že ne, ne, a ano. Jen jednou najít tu sílu a zajít za šéfem.

„Takhle už to ale dál nemůže pokračovat, někdo se musí dozvědět pravdu; že všichni, kdo sem přišli po mně, už mě dávno předběhli. Když já před lety nastupoval, řekli mi, že toto je jen dočasné, jakmile dokážu, že mi to jde tady, vyšlou mě jako ostatní do terénu - to je práce, o které jsem vždy snil!! Být v centru všího toho dění a ne tady dřepět v kanceláři.”


Nyní si můžeš zvolit, jak bude tvůj příběh pokračovat:

Uvařit si heřmánkový čaj v kuchyňce a uklidnit se
Na chvíli aspoň vstát od stolu a protáhnout se trochu po kanceláři

Užívatelské prostředí této altherky využívá klasická altherková schémata: tedy nadevším tučný nadpis lokace pro základní orientaci, obrázek pro lepší představu, pravý text pro ještě lepší představu, pod ním řečnickou otázku na vaše nejbližžsí konání s možnostmi, níže pod čarou ještě příslovečná poznámka pro hlubší studium látky a samozřejmě TIP pro pocit, že jste zatím nebyli ošizeni.
TIP: Pokud kliknete levým myšítkem na obrázek v altherce, zvětší se o úžasných 22 procent!!