Buďte uvítáni v interaktivní sekci Altu !!

INTERALT je bránou pro interakci leckterého druhu, můžete v něm především diskutovat s ostatními, přidávat tudy své vlastní výtvory na web, hrát si nebo se nechat odkázat na spřízněné internetové stránky.

V Debatě můžete bez dalšího vyjadřovat svobodně své či cizí názory, upozorňovat na zajímavé akce, altové odkazy či se jen tak pročítat ostatními lidmi. Hrajíce Altherku, na vlastní kůži si ozkusit, jaké to je podniknout si v blaživém červenci jedno altové dobrodružství na blízkém východě. Kvízy provanou vaši mysl a vzbudí dojem, že je možné cosi vyhrát jen za správné uvažovaní. V průřezové podsekci Interakce naleznete žádaný rozcestník veškerých možností, jak ovlivnit obsah stránek dvacetdva.cz. A Odkazy vás zas odkáží do patřičných míst na veřejné datové síti, kde na vás již čekají spřátelené či jinak pozoruhodné webové stránky…

InterALT si tak lze představit jako nevelké hřiště na malém městě, kde si lze altově hrát, soutěžit, povídat si, a kam děti Altu přináší své novinky, chlubí se a porovnávají si své hrady z písku a zámky ze vzduchu. Za houpačkami se pak táhne dlouhý plot s brankami do dalších hřišť a do kolny s motokárami.


„Vítejte tu v InterALTu! Přemýšlel jsem, jak bych i tuto úvodní zdravici udělal interaktivně. Ale pak mi došlo, že určité věci prostě sám nedokážu. Že na něco holt tu vaši pomoc potřebuji. Prosím tedy, pomozte mi vymyslet zdravici pro návštěvníky InterALTu a pošlete mi ji.“ (zkouknout již poslané nápady na zdravice)

                                                                                                         Váš Žibřid