Úloha z hotelového pokojíku


Příhoda:

Zavedli tě do pokoje za šest set korun, číslo dvacet dva. Do noci ještě času dost a tak se tam zatím jen tak posadíš, trošku se nudíš a vzpomínáš, kdo by tak moh´ ... - Nu a právě v tu chvíli k tobě bez klepání vrazí hotelová poslíčka, bosa, jen v hladce červeném kabátku a z bohaté ježe na hlavě jak jehlu vytáhne šampaňské až se jí retro účes rozleje po ramenech: „Tak sem si říkala, že bys možná rád společnost... ale nic není zadarmo, budeš mi muset s něčím poradit:

Zadání:

Včera jsem tu sprejem přes šablonu číslovala pokoje, ale zapomněla jsem si dělat čárky. Teď po mně šéf chce abych mu řekla, kolikrát jsem použila šablonu pro číslo 2. Je dobré vědět, že tu máme 117 pokojíků.
„Tak co, pomůžeš mi?,” sundavá blondýnka překvapivě silným jazykem agrafu z chladného hrdla Veuve Clicquot Ponsardin Brut..Vaše řešení:

Tipněte si své řešení (čísly či slovy):

Svá řešení zasílejte do 22. dubna 2012 buď pomocí kontaktního formuláře, kam napíšete své jméno, mail a řešení, nebo můžete své řešení poslat přímo Žibřidovi, ochránci Interaltu. Výhra vás nemine!!

Stejným způsobem můžete Žibřidovi poslat i bližší dotaz ohledně Zadání, popisu pokojíku či Agáty, nebo si říci o malou nápovědu...Komentáře našich návštěvníků

Zatím nemáme žádné komentáře

Jméno:

Komentář:

Oblíbené číslo: