22 podle knihy knih kni kn k

Výklad významu čísla "22" podle Starého zákona od fundamentálního ateisty Pana Alta a religionisty a specialisty na symboliku doc.Ing. Jaroslava Chvátala CSc.

Tím že dovolil Bůh člověku hřešit, dal lidem svobodnou vůli. Lidé dostali dvě cesty, dvě alternativy: hřešit či nehřešit. Bez hříchu, bez svobodné volby bychom byli my něco nižšího, jen jakási těla, která jsou sice čistá jako nové prostěradlo, ale bez vědomí o vědomí. V podvědomí každému straší strašák! Číslo 2 pro mě symbolizuje dvě 1 a odborník na symboliku doc. Ing. Jaroslav Chvátal Csc. říká, že jde i o symbol čtyř ý. 22 tedy musí znamenat alternativu alternativy. Tedy čtyři možnosti, doc. Ing. Jaroslav Chvátal Csc. je vyjmenovává:
(1) hřešit a domývat se, že nehřešíte (= vědomá lež),
(22) hřešit a domývat se, že hřešíte (= smíření),
(3) nehřešit a domývat se, že nehřešíte (= blbost) a
(4) nehřešit a domývat se, že hřešíte (= špatná informovanost o hříchu);

vzápětí hned dodává že podle výkladu jiných náboženstvích, hlavně asijských, dojdete ke zcela opačnému závěru.

Bude-li nalezeno, přibude na toto místo místo něho fotografický snímek všech dvaadvaceti autorů, na kterém pan docent vypadá jako "šedivák", ho ho ho..

ALT S VÁMI!!

Autor: Pan Alt, 06.05.2005
Hodnocení (známka): 4.3, hodnoceno 20944x Prohlédnuto: 342538x

Hodnocení

Hodnotit toto dílo (jako ve škole): 1 2 3 4 5


Komentáře našich návštěvníků

Počet komentářů k prohlédnutí: 1


Jméno:

Komentář:

Oblíbené číslo:Žibřid, 28.11.2007 16:25
Tak jest! Či spíš tak bylo! Vzpomínám na slavné přednášky pana docenta v Obvodním Kulturním dómu Vltavská... Jak rádi jsme chodili na ufologické povídání, kde se Jarda nevyhýbal ani - i mezi ufology kontroverzní - otázce existence a činnost tzv. Greys, kteří se nejdřív kapesních svítilen bojí, ale pak jsou o to drzejší... „tohle normálně nikomu nevyprávím,“ říká před plným sálem Jarda Chvátal, pak se otočí na naši skupinku študáků „a na kameru jsem o šedivácích ještě nikdy nemluvil, ale vám věřím, chlapci, vy na mě chodíte pravidelně.“ Nutno říci, že historku o drzých Greys jsme slyšeli s kamerou i bez aspoň 22x..