ÚVOD

Vítejte na stránkách zasvěcených číslu Dvacet dva, kde dnes znamená ALT, který včera znamenal zítra.

Tyto stránky byly vytvořeny podobně smýšlejícími lidmi, aby umožnily podobně smýšlejícím lidem hrát si, bavit se, tvořit a sdílet nové altové výtvory, hádat se o nich a jinak smýšlejícím lidem třeba ukázat a mezi nimi šířit altovou švandu opět jinak smýšlejících - tedy zpátky nás (a snad i vás) - lidí.

Samotné stránky jsou rozděleny do šesti hlavních částí, jejichž vyobrazení naleznete po své levé ruce na obrazovce. Je to:

ÚVOD, ve kterém se nacházíte právě nyní a který vám má říci něco o sobě, o Dvaadvacítce, o ALTu, o lidech obecně a také o ostatních sekcích.

ALTBUM je naše sbírka obrázkových knížek a nafocených galerií, které jsme prožili, nebo alespoň prožít chtěli. Chci do Altbumu!

INTERALT je bránou pro interakci leckterého druhu, můžete v něm především diskutovat s ostatními, přidávat své vlastní výtvory na web, hrát si nebo se nechat odkázat na spřízněné internetové stránky. Chci do Interaltu!

ZvukoALT si lze představit jako hrací a mluvící skříňku ovládanou velkou mosaznou klikou s dřevěným soustruženým špalíčkem a skřítkem Šimonýdésem. Můžete se v něm zAposLouchaT do ALTových zvuků či si jen tak pustit nějaký ten MuzikALT jako pozadí pro jinou ze sekcí. Chci do ZvukoALTu!!

GALTERIE je sbírkou našich a vašich počinů výtvarných, různých videozáznamů a pohyblivých obrázků vůbec. Dají se v něm najít především záznamy různých akcí z divadel a otevřených scén a také krátké filmečky pro pamětníky. Chci do Galterie!

SCRIPTORIUM je pak široce otevřená čítárna a písárna literárních kousků. Nikým nerušen si zde můžete "prezenčně" půjčit svazeček a potichu studovat Alt nebo se jen tak procházet a porovnávat rozhovory se známými altisty. Chci do Scriptoria!

Pokud nám chcete napsat svou připomínku, zdravici, pobídku, upomínku nebo varování, obraťte se na náš Kontaktní formulář, nebo napište přímo na Ústřednu. Chcete-li kontaktovat konkrétní individuum, jen si zkuste jeho kontakt najít v podsekci Lidé.

 komentare: Gagarin - altbum:fotky:20070318:cajicek22
altbum:fotky:20070318:cajicek22
Pěkné
autor: Gagarin

komentare: Vicente - scriptorium:blog:17
scriptorium:blog:17
We need someone with experience http://myvidster.fun/ myvidster video When asked by the Hollywood Reporter if he would bring Olbermann back, Skipper said: "I wasn't here when Keith was here, but he is very talented. So I had dinner with Keith.....And I would not have had dinner with him if we didn't sit around and think about whether there was a reason to bring Keith back. I haven't met with him again, but we don't have a policy here that you can never come back."
autor: Vicente

aktuality: lokaj - Bedna - recenze
Podívejte se na novou na recenzi na zatím poslední divadelní hru Bedna ve Scriptoriu.
autor:lokaj

scriptorium: - dalsi: Dvaadvacítka: Bedna - recenze
Premiéra 18. 5. 2013 v Divadle bez hranic, Křesomyslova 14, Praha 4
Autoři: Viktor Pak, Šimon Kočí, Jiří Bejček.

Hrají a svítí: Jiří Bejček, Šimon Kočí, Lucie Marelová, Tomáš Ouroda, Viktor Pak, Filip Rufer, Tomáš Rufer.

Kostýmy: Stella

Kdyby mě někdo vyzval, abych se zúčastnil přípravy satirické hry, která si utahuje z prostořeké prostřednosti televizní reklamou řízených životů značné části našich spoluobčanů, řekl bych, že tenhle vystřílený prach už nemá cenu dále podpalovat. Leda zas jen pro ty z nás, kteří se rádi nechají oblbovat - v tomto případě “jakoby satirou”. Nicméně, v odhadu schopností těchto mladých lidí bych se zmýlil. S ošoupanou látkou dokázali naložit nápaditě a s překvapivým pochopením pro to, co je dobrý gag.

Vtipné scénky běží povětšinou v bezvadném rytmu, nápady jsou vytěženy velmi přesně až k hranici možného a vkusného. Překvapivě dobré jsou i herecké výkony, a to nejen předem dané šarže (jakou je např. trenér kulturistiky nebo TV moderátor), ale i tam, kde je potřeba civilně a přesně reagovat na situaci, na partnera, na diváky i na běžící čas. Nejlíp ovšem hrají ve chvílích, kdy zmizí všechno, i malinké, řadovému divákovi možná ne tak zřejmé, přehrávání či tlačení na pilu.

Smálo se celé hlediště a smálo se často. Ve srovnání s tím, co člověk často v satirckém žánru zahlídne, velmi oceňuji, že smích nebyl z diváků páčen hrubostmi, prvoplánovými lascivn
autor:

debata - nový příspěvek: .
Já jsem zas ŽIBŘID, nemocný vládce InterALTu, který zapomněl heslo do Debalty... Takže rozALTování vidím až tak na březen 2009, kdy jsem si ho ještě pamatovalt.
autor:

debata - nový příspěvek: kgx822.
404 Not found!!
autor:kgx822

debata - nový příspěvek: kgx822.
Takže co, tak to tady rozALTujeme, ne?? Kdo je pro?? Já jsem.. Já jsem Šimonýdes!! FundamentALT!!
autor:kgx822

debata - nový příspěvek: .
http://dvacetdva.cz/node/32
autor:

debata - nový příspěvek: kgx822.
TAK TO JE TAKY ALT!!
autor:kgx822

komentare: ŽIBDA! - scriptorium:16
scriptorium:16
ALT! ALT!
autor: ŽIBDA!

debata - nový příspěvek: .
ALT!!
autor:

debata - nový příspěvek: lokaj.
Hurá! Cestujeme v čase!
autor:lokaj

galterie: Thomasus -
Takto nám dvaadvacítka sděluje, jaké že zatížení je náprava nucena nésti.
autor:Thomasus

debata - nový příspěvek: kgx822.
To snad nemyslejí vážně.. Už stačí zrušení posledních Dvaadvaceti spojů metra!! Jeftě, že ten ROPID není úplně, ale úplně blbej..
autor:kgx822